Održan humanitarni malonogometni turnir i humanitarni koncert za HRVI Branka Matijevića. HVALA SVIMA!

Objavljeno u Novosti

Povodom održanog humanitarnog malonogometnog turnira hrvatskih branitelja i humanitarnog koncert za HRVI Branka Matijevića, udruga 142 brigade HV i udruga HVIDRA Drniš zahvaljuje se svim žiteljima drniškog kraja koji su se odazvali na humanitarni koncert te kupnjom ulaznice pomogli rehabilitaciju Branka Matijevića, svim hrvatskim braniteljima koji su se odazvali na humanitarni malonogometni turnir, OŠ A.M. Petropoljski, NK DOŠK Drniš, KRO RAD Drniš i Pučkom otvorenom učilištu Drniš za pomoć u organizaciji humanitarnog turnira i koncerta, Radio postaji Drniš, našem stalnom partneru i medijskom sponzoru, gđi. Matildi Jelčić Stojaković, g. Miloradu Šegi i njegovom timu tehničara za tehničku potporu koncerta, te izvođačima FRAMA Drniš na čelu sa fra Mario Radmanom, klapi Asseria iz Benkovca, klapi Drniš, Anti Skelinu, Ivici Čupiću, Lovri Ćevidu i Branimiru Braici...

Još jednom svima hvala.